Header Ads

Estetik Polisliğe Engel Mi?
Birçok kişinin hayalinde yatan polislik mesleği sonradan edinebilen bir durum olduğundan dolayı birkaç soru adayların kafasını kurcalamaktadır. Estetik yaşı bildiğiniz gibi günümüzde 18’e gelenlere yapılmaktadır. Lisede burnunu, alnını veya başka yerlerini beğenmeyip estetik yaptıranlar sonradan polis olmaya karar verebiliyorlar. Kafalarına takılan soru ise “estetik polisliğe engel mi?” oluyor. Bu sorunun yanıtını yazımızda net bir şekilde bulabileceksiniz. Estetik ameliyatının türlü çeşitleri de bulunmaktadır. Burun ameliyatından göğüs estetiğine kadar polislik önündeki engelleri öğrenebileceksiniz.

Estetik ve Polislik

İlk paragrafta belirttiğimiz gibi 18 yaşında estetik olup daha sonradan polis olmaya karar verenler olabilir. Aynı zamanda polis olmadan önce estetik ameliyatı olmak isteyenler de mutlaka adaylar arasında bulunuyordur. Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği içerisinde estetik adına net ifadeler görememekteyiz. Bu yüzden yazımızda sizlere kesin edinilmiş bilgileri paylaşacak ve profesyonel kişilerin yorumlarını katarak bilgilendirme sunacağız. Estetik konusuna öncelikle burun estetiği ile başlayalım.

Burun Estetiği Olmak Polisliğe Engel Mi?

Estetik polisliğe engel mi sorusunun ilk yanıtı olarak herkesin kafasında olan burun estetiğini tartışalım. Burun insanlara kötü görünebilir. Özellikle büyük burunlar insanlar tarafından günümüzde istenmemektedir. Dolayısı ile estetik ameliyatı olurlar. Burun estetik ameliyatı polisliğe engel değildir. Burnun fonksiyonlarında herhangi bir sorun yoksa, sadece görünüş için estetik ameliyat olunuyorsa polis olmak için önünüzde hiçbir engel olmayacaktır.

Vücut Üzerindeki Dövmeyi Estetik Ameliyat ile Sildirmek

Polis olmak için dövme maalesef engel teşkil etmektedir. Bunun farkında olanlar estetik ameliyat olarak dövmelerini sildirmek istemektedirler. Estetik ameliyat ile dövme sildirenler iz bırakmayacak şekilde başarılı bir operasyon geçirdiyseler şansları bir tık daha yükselecek. Çünkü bu durum sizi değerlendirecek olan kurulun insiyatifine kalıyor. Dövme en az belli olacak şekilde estetik ameliyatı geçirenlerin polis olabileceğini söyleyebiliriz ama kesin olmamak şartıyla.

Göğüs Estetik Ameliyatı Polisliğe Engel Mi?

Göğüs estetik ameliyatı da kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Küçük ve şekilsiz görünen göğüsler estetik ameliyatı ile tekrardan şekillenmektedir. Bu ameliyattan sonra polis olmak isteyen kadınlar da eğer kalıcı bir iz olmazsa POLİSLİK yapabilirler. Yani iz kalmayan göğüs estetik operasyonları polislik için engel teşkil etmez.

Dudak Estetik Operasyonları Polisliğe Engel Mi?

Estetik polisliğe engel mi sorusunun son başlığımızda bizleri dudak bölgesi karşılıyor. Dudaklarını büyültüp küçültenler, botoks yaptıranlar polisliğe engel konusunda tedirginlik yaşamaktadırlar. Eğer operasyon sonrası eşkalinizde kötü görünüm veya anormallik yoksa polis olabilirsiniz. Aynı zamanda iz de kalmaması gerekmektedir. Kısacası iz kalmayan estetik ameliyatları polislik için engel olmayacaktır.
Kaynak : www.polisnoktasi.com
Estetik Ameliyat Polisliğe Engel mi?

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.