Header Ads

2019 2. Dönem Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınav Giriş Yerleri Açıklandı2019 2. Dönem bekçilik ve fiziki yeterlilik sınav giriş yerleri açıklandı haberinin üzerine adaylar sınav giriş belgelerini internetten temin etmeye başladılar. Bildiğiniz üzere 2019 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar çeşitli aşamalardan geçtiler. Ön başvuru yapıp sağlık aşamasını da başarıyla tamamlayan adaylar bir sonraki adım olan FYT yani Fiziki Yeterlilik Testi aşamasına geçmeye hak kazandılar. Bu aşamada adayları bir parkur bekliyor olacak. Herkes için aynı olacak bu parkurda yapacağınız dereceye göre değerlendirileceksiniz. Yazımızın en alt kısmında 2019 2. Dönem Bekçilik Sınav Giriş Belgesi link adresini bulabilecek ve belgenizi almak için ilgili sayfaya gidebileceksiniz.

2019 2. Dönem Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı Tarihi

2019 2. Dönem Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı tarihi olarak adaylar sınava giriş belgesine bakarak tam net tarihi öğrenebilirler. Herkes aynı tarihte sınava girmeyeceği için farklı tarihler olması söz konusu olacaktır. O yüzden genel ifadeye bakmak yerine belgenizde bulunan tarih ve sınav yerine bakmak sizin için en doğrusu olacaktır.

2019 2. Dönem Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınava Giriş Belgesi

2019 2. Dönem Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınava Giriş Belgesi nasıl alınır konusunda adayların kafalarında soru işareti oluşmaktadır. Sınava giriş belgenize ulaşmak oldukça basit adımlardan oluşur. Öncelikle yazımızın en alt kısmında size vereceğimiz linke gitmeniz gerekecek. Ardından E-Devlet aracılığı ile Polis Akademisi sitesinin yönlendirdiği alandan belgenizi indirebileceksiniz. Belgenizi yazdırmayı ve sınava giriş esnasında yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Polis Akademisi Tarafından Yayınlanan Resmî Duyuru

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır.
Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.
Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”
Sınava giriş belgesi öğrenmek için tıklayın.

Kaynak : Bekçilik

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.