Header Ads

23.Dönem POMEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları23. Dönem POMEM 2. yedek yerleştirme sonuçları, Polis Akademisi tarafından güncel olarak adaylara duyurulmuştur. Böylece 23. Dönem POMEM alımı için ilk yedeklerde giriş yapmayı başaramayan arkadaşlar için ikinci bir şans doğmuştur. Bu kapsamda POMEM’i yedek olarak kazanıp sıra bekleyen kişiler listenin onlara kadar uzanması sonucunda alımları başarılı bir şekilde yapılacaktır. Bilindiği üzere okulu asil olarak kazanan fakat çeşitli nedenlerden dolayı okula gitmeyen kişiler sonucunda yedek alımları devreye girer. Kontenjanı tam olarak doldurmak için bu tür işlemler yapılarak asil olarak kazananların yanında verilen yedek listeleri de tam olarak yedek yerleştirme aşamasında işe yaramaktadır. Bu yedek alım son alım olduğundan dolayı da ek olarak 3. Yedek yerleştirme yapılmayacaktır.

23. Dönem POMEM İkinci Yedek Yerleştirme Duyurusu

Polis akademisi tarafından resmî bir duyuru yayınlanmış ve yedek listesindeki adaylar için detaylı bilgilendirilme sağlanmıştır. Bu bilgiler arasında sonucu nereden öğrenebileceğinizi ve hangi aşamalar ile beraber devam edeceğinizi öğrenebileceksiniz. Yedek yerleştirme sonuçları yazımızın en alt kısımda sizler için olacaktır. Daha fazla gelişme ve haberi kolay bir şekilde takip etmek istiyorsanız sitemizi sık kullanılanlar arasına ekleyebilirsiniz. Sizler için güncel alım ve duyuruları ücretsiz olarak paylaşmaktayız. İşte Polis Akademisi tarafından yayınlanan resmî duyuru. 23. Dönem POMEM 2. Yedek yerleştirme sonuçları hakkında yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.
“23. Dönem POMEM 2. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 25/03/2019 tarihinde yapılan 1. yedek aday planlamada asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine POMEM Müdürlüklerine yedek aday planlaması yapılmıştır.
2. yedek planlamada ise lisans mezunu kadın yedek adayların 21. sırasından başlanarak 7 aday, ön lisans mezunu kadın yedek adayların 8. sırasından başlanarak 1 aday POMEM Müdürlüklerine planlanmıştır.
23. Dönem polis meslek eğitimi için yedek aday planlamaları 2. yedek planlama ile birlikte sonlandırılmıştır.
Adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacak olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar ve yapılan duyurular tebligat niteliğindedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.”
23. Dönem POMEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları için tıklayın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.